Łowicka Pętla kolarska uczci 79. rocznicę Bitwy nad Bzurą

Kolarstwo, Łowicka Pętla kolarska uczci rocznicę Bitwy Bzurą - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 05/09/2018 14:05
Mirka Czubak
WRZ 09
Łowicz godz: 08:30

Klub Kolarski Łowicz zaprasza pasjonatów kolarstwa szosowego na wspólną przejażdżkę śladami Bitwy nad Bzurą. Pętla Łowicka – czyli wspólny trening z historią w tle organizowany jest już po raz czwarty.

Już w najbliższą niedzielę (9 września) dla uczczenia 79. rocznicy Bitwy nad Bzurą, odbędzie się Pętla Łowicka 2018. Start zaplanowano o godzinie 9:00 ze Starego Rynku w Łowiczu. Tradycyjnie pół godziny wcześniej Restauracja Powroty przygotuje dla uczestników słodki poczęstunek.

Trasa w tym roku liczy 143 kilometry i odbiega trochę od tras z poprzednich lat. Zmiany wynikają z remontu drogi DW 703 w okolicy Bielaw. Mimo to pokrywa się ona z terenem działań obronnych we wrześniu 1939 roku. Kolarze odwiedzą m.in. Sobotę, Łęczycę oraz Kutno.

Niespodzianką jest poczęstunek w ramach kutnowskiego Święta Róży. Podczas krótkiego przystanku na uczestników Pętli Łowickiej będą czekać pączki, na które zaprasza Miasto Kutno.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, jedynym warunkiem jest dobry humor i równy rytm jazdy (tempo 30-33 km/h). Pętla Łowicka  to wydarzenie, która na stałe wpisało się w kalendarz kolarskich imprez i gromadzi nie tylko amatorów  kolarstwa z okolic Łowicza, ale również z Łodzi i Warszawy.

Mapka z zaznaczoną trasą:https://www.strava.com/routes/15251348

Łowicka Pętla kolarska uczci 79. rocznicę Bitwy nad Bzurą komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama