Łowicka policja rozbiła grupę przestępczą zajmującą się kradzieżą tirów

Kronika policyjna, Łowicka policja rozbiła grupę przestępczą zajmującą kradzieżą tirów - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal lowicz24.eu 18/10/2019 12:12

10 października w godzinach popołudniowych kryminalni zatrzymali jednego ze sprawców kradzieży naczepy marki Schmitz, której dokonano w nocy z 3 na 4 października 2019 roku.

W nocy z 3 na 4 października 2019 roku łowicka policja została powiadomiona o kradzieży naczepy marki Schmitz z ładunkiem chemii gospodarczej o łącznej wartości ponad 100 tysięcy złotych.

Od tego momentu policjanci z Wydziału Kryminalnego prowadzili działania zmierzające do zatrzymania sprawców przestępstwa. Policjanci zabezpieczyli na miejscu ślady kryminalistyczne, które poddano analizie. Ścisła współpraca z pokrzywdzonym oraz intensywne czynności operacyjne doprowadziły do ustalenia miejsca ukrycia skradzionej naczepy.

10 października w godzinach popołudniowych kryminalni zatrzymali sprawcę kradzieży. Okazał się nim 29-latek z powiatu płockiego. Policjanci odzyskali również naczepę z całym ładunkiem. Była ukryta na terenie prywatnej firmy. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli dwa pojazdy służące do popełnienia przestępstwa, t.j. mazdę oraz ciągnik siodłowy scania.

29-latek usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi kara do 5 lat więzienia. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Łowiczu mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące.

16 października w ręce kryminalnych wpadł kolejny ze sprawców - 34-latek z powiatu płockiego. Mężczyzna ten ukrywał się przed organami ścigania i był poszukiwany dwoma listami gończymi. Został zatrzymany w małej miejscowości w powiecie płockim.

Szybkie i skuteczne działania łowickich kryminalnych doprowadziły do jego zatrzymania. Również usłyszał zarzut kradzieży i podobnie jak jego kompan po wniosku prokuratora trafił za kratki na 3 miesiące.

Łowicka policja rozbiła grupę przestępczą zajmującą się kradzieżą tirów komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama