Łowickie: Kolizja osobówki z autobusem

Wypadki i kolizje, Łowickie Kolizja osobówki autobusem - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Portal lowicz24.eu 16/09/2019 15:58
Mirka Czubak

Nieprawidłowe wymijanie było przyczyną kolizji, do której doszło w piątek, 13 września w miejscowości Wicie. W zdarzeniu brało udział auto o osobowe oraz autobus Skierniewickich linii PKS.

Wrześniowy piątek trzynastego nie był szczęśliwy dla dwóch kierowców, którzy tego dnia brali udział w zdarzeniu drogowym na drodze powiatowej 2707 w miejscowości Wicie. Do kolizji doszło około godziny 16:30. 

Jak wynika z ustaleń policji kierujący skodą Fabią 20-letni mieszkaniec pow. łowickiego, jadący od strony Kocierzewa Południowego, na łuku drogi wykonał nieprawidłowy manewr mijania, co doprowadziło do zahaczenia o jadące z przeciwnego kierunku auto marki autosan. Autobusem kierował 54-letni mieszkaniec Łowicza.

Na szczęście, osoby podróżujące pojazdami nie odniosły żadnych obrażeń. Obaj kierowcy byli trzeźwi, 20-latek został ukarany mandatem karnym. 

Łowickie: Kolizja osobówki z autobusem komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama