Łowickie seminarium drugie w turnieju piłki halowej

Kościół, Łowickie seminarium drugie turnieju piłki halowej - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 15/11/2019 09:13

W środę, 13 listopada w Wyższym Seminarium Duchownym w Łodzi odbył się odpust ku czci św. Stanisława Kostki. Tradycyjnie już, na zakończenie, rozegrano tam turniej piłki halowej.

W łódzkim seminarium, w listopadzie obchodzi się odpust ku czci patrona Świętego Stanisława Kostki. W Polsce Uroczystość Świętego Stanisława przypada we wrześniu, ale wrzesień to czas wakacji. Na prośbę ówczesnego rektora księdza Janusza Lewandowicza abp Władysław Ziółek zaaprobował listopadowy termin odpustu.

Mszy Świętej odpustowej przewodniczył i Słowo Boże wygłosił J. E. Ksiądz Arcybiskup Grzegorz Ryś, Metropolita Łódzki.

Po Eucharystii i obiedzie rozpoczął się turniej piłki halowej. Wzięły w nim udział cztery drużyny: WSD Łowicz, WSD Łódź, WSD O.O. Franciszkanów, Seminarium Misyjne Redemptoris Mater.

Drużyna łowickiego Seminarium zajęła drugie miejsce.

Łowickie seminarium drugie w turnieju piłki halowej komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-16 22:49:33

    Fajne chłopaki w fajnych spodenkach. Zrobią karierę

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama