6°C bezchmurnie

Łowicz: 22-latek okradł kobietę na ulicy. Grozi mu do 5 lat więzienia

Kronika policyjna, Łowicz latek okradł kobietę ulicy Grozi więzienia - zdjęcie, fotografia

Policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu łowickiego, który zabrał torebkę młodej kobiecie na ul. 3 Maja w Łowiczu. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży, odpowie też za jazdę rowerem po pijanemu.

Do zdarzenia doszło w ostatnią sobotę (16 czerwca) przed północą na ul. 3 Maja w Łowiczu. Kobieta szła chodnikiem, gdy zza jej pleców wyłonił się rowerzysta, który wyrwał jej torebkę i uciekł jednośladem.

- W torebce był portfel z dokumentami i kartą bankomatową, prawie 50 złotych oraz dwa telefony komórkowe - wylicza podkom. Urszula Szymczak, rzecznik prasowy łowickiej policji. O kradzieży zostali poinformowani policjanci. Mundurowi sporządzili rysopis sprawcy i rozpoczęli poszukiwania mężczyzny.

Niedługo później rowerzysta-złodziej został zatrzymany w pobliżu miejsca zdarzenia. Jak się okazało, to 22-letni mieszkaniec powiatu łowickiego. W chwili ujęcia był pod wpływem alkoholu. - Badanie wykazało prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie - ujawnia podkom. Szymczak.

22-latek po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży. Odpowie też za kierowanie rowerem pod wpływem alkoholu. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Łowicz: 22-latek okradł kobietę na ulicy. Grozi mu do 5 lat więzienia komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-06-19 09:56:38

    IDIOTA

  • gość 2018-06-19 11:23:44

    Brawo łowicka policja

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.