Łowicz: 35-letni rowerzysta, który zaatakował 18-letnią dziewczynę w rękach policji

Kronika policyjna, Łowicz letni rowerzysta który zaatakował letnią dziewczynę rękach policji - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 03/09/2019 12:12
Mirka Czubak

Do 5 lat więzienia grozi rowerzyście, który 28 sierpnia zaatakował 18-latkę na ulicy Sikorskiego w Łowiczu. Mężczyzna okradł dziewczynę i uszkodził jej hulajnogę. Policjanci z Łowicza ustalili tożsamość agresywnego rowerzysty.

Do zdarzenia doszło 28 sierpnia tuż przed godziną 12. w Łowiczu. Mężczyzna zaatakował 18-letnią mieszkankę Łowicza gdy jechała hulajnogą ulicą Sikorskiego, na wysokości targowiska.  Mężczyzna zajechał rowerem drogę młodej kobiecie po czym zaczął ją szarpać i kopać hulajnogę. Podczas ataku wyrwał łowiczance z ucha słuchawkę oraz zerwał łańcuszek a następnie odjechał.

Po zgłoszeniu łowiccy policjanci podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawcy tego przestępstwa. Funkcjonariusze ustalili, że był to 35-letni łowiczanin. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży, uszkodzenia mienia oraz naruszenia nietykalności cielesnej i kierowania gróźb karalnych wobec nastolatki. 35-latkowi grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Łowicz: 35-letni rowerzysta, który zaatakował 18-letnią dziewczynę w rękach policji komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2019-09-03 14:31:41

  Jeżeli to jest Rafał D. o którym pisali w ostatnim NŁ to nic mu pewnie nie zrobią tłumacząc, że ma żółte papiery.

 • Babochlop - niezalogowany 2019-09-03 15:17:37

  Wszyscy takie gieroje w necie i chcą wklepac hulajdebilom z słuchawkami na uszach itp a jak przychodzi co do czego to jak im media i emocje zagrają zmienia front i teraz będą gieroic żeby jemu wklepac.

 • Gość - niezalogowany 2019-09-04 07:54:35

  Tak to Rafał D. Znany dobrze policji. Wyszedł właśnie po roku odsiadki za podpalenie. Póki starzy dają kasę na adwokatów to jest bezkarny. On dawno powinien być w zakładzie zamkniętym. Ale dopiero jak się stanie tragedia to sąd i prokurator powiedzą że zrobili wszystko co mogli.

 • gość 2019-09-04 09:02:06

  Tak to jest Rafał D ale z Bratkowic

 • Gość - niezalogowany 2019-09-04 13:25:03

  Jeśli nie można zamknąć go w więzieniu to dla czubów jest inne piękne miejsce. Skoro jest groźny nie powinien być na wolności. Albo wkońcu dojdzie do sytuacji gdzie ludzie sami mu wymierzą sprawiedliwość. Skoro ma żółte, to po takich incydentach powinien trafić na zamknięty i leczenie!

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama