Łowicz: 42-latka zostawiła psa w samochodzie. Wycieńczone zwierzę uratowali policjanci

Kronika policyjna, Łowicz latka zostawiła samochodzie Wycieńczone zwierzę uratowali policjanci - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 21/06/2019 17:33
Martyna Czekalska

Zarzut znęcania się nad zwierzęciem usłyszała 42-letnia mieszkanka powiatu grodziskiego, która zostawiła psa w aucie zaparkowanym na ul. 3 Maja w Łowiczu. Osłabionego psiaka uratowali policjanci, którzy wybili szybę w pojeździe.

Do zdarzenia doszło w Boże Ciało. Dyżurny łowickiej policji około godziny 14:30 otrzymał zgłoszenie o psie pozostawionym w pojeździe peugeot. Samochód stał na nasłonecznionym parkingu przy ul. 3 Maja.

Na miejsce wysłano patrol policji. - Gdy okazało się, że pojazd jest zamknięty, a pozostawiony w środku nieduży pies jest osłabiony, ma przyspieszony oddech, cieknie mu ślina z pyska, mundurowi przy użyciu pałki służbowej wybili tylną szybę w pojeździe – czytamy na stronie KPP w Łowiczu.

Po pewnym czasie na miejsce przybyła właścicielka zwierzęcia. To 42-letnie mieszkanka powiatu grodziskiego. Jak tłumaczyła, zostawiła psa w aucie, ponieważ ten boi się głośnych dźwięków na zewnątrz.

Nierozsądna kobieta odpowie za znęcanie się nad zwierzęciem, za co grozi kara nawet do 2 lat więzienia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi łowicka policja.

Mundurowi apelują, abyśmy nie byli obojętni na podobne zdarzenia. - Gdy zauważymy, że jakaś osoba czy zwierzę znajduje się w sytuacji zagrażającej życiu lub zdrowiu, poinformujmy o wszystkim policję dzwoniąc pod numer tel. alarmowego 112.

Fot. zastępcze

Łowicz: 42-latka zostawiła psa w samochodzie. Wycieńczone zwierzę uratowali policjanci komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama