Łowicz: 9. edycja akcji Bezpieczna Kobieta za nami

Sporty walki, Łowicz edycja akcji Bezpieczna Kobieta - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 16/03/2019 15:07
Mirka Czubak

Trzynaście kobiet wzięło udział w piątkowych (15 marca) zajęciach samoobrony organizowanych przez Łowicką Akademię Sportu w ramach akcji „Bezpieczna kobieta”. To już dziewiąta edycja projektu.

„Bezpieczna kobieta” jest autorskim projektem Łowickiej Akademii Sportu skierowanym do pań w różnym wieku, które chcą poznać tajniki skutecznej samoobrony oraz zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Piątkowe zajęcia z samoobrony poprowadził Kamil Sobol. Instruktor taekwondo i prezes ŁAS wspólnie ze swoimi podopiecznymi zaprezentował różne techniki, które pozwalają odeprzeć atak napastnika. Panie ćwiczyły poznane chwyty pod czujnym okiem instruktorów.

Dzisiejsze (16 marca) warsztaty z udzielania pomocy przedmedycznej poprowadzili ratownicy medyczni Piotr Malczyk i Piotr Kowalski. Zajęcia odbyły się w siedzibie Łowickiej Akademii Sportu przy ulicy Starzyńskiego.

W dotychczasowych edycjach akcji „Bezpieczna kobieta” wzięło udział kilkaset pań nie tylko z Łowicza i okolic. Bezpłatne zajęcia samoobrony organizowano również m.in. w Zgierzu i Łęczycy.

 

Łowicz: 9. edycja akcji Bezpieczna Kobieta za nami komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama