Łowicz: bezpłatne warsztaty komputerowe dla osób w wieku 50+

Warsztaty, Łowicz bezpłatne warsztaty komputerowe osób wieku - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1
Portal lowicz24.eu 01/02/2019 14:06
Martyna Czekalska

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łowiczu zaprasza osoby w wieku 50+ na bezpłatne warsztaty komputerowe „Start w cyfrowy świat”. Trwają zapisy.

Na zajęcia można zapisywać się do 13 lutego w siedzibie biblioteki przy ul. Stary Rynek lub pod numerem telefonu 46 837 38 74. Liczba miejsc jest ograniczona.

Warsztaty z obsługi komputera i internetu poprowadzi Magdalena Barlak, Latarnik Polski Cyfrowej i pracownica biblioteki. Pierwsze spotkanie odbędzie się 20 lutego (środa) o godzinie 15.

Łowicz: bezpłatne warsztaty komputerowe dla osób w wieku 50+ komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama