Łowicz: dyktando w bibliotece. Każdy może się sprawdzić

Konkursy, Łowicz dyktando bibliotece Każdy może sprawdzić - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 13/11/2019 15:52
Martyna Czekalska
LIS 21
Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łowiczu godz: 17:00

Dyskusyjny Klub Książki działający przy Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łowiczu przyłączy się do Dyktanda DKK województwa łódzkiego, które odbędzie się 21 listopada o godz. 17:00 w siedzibie biblioteki.

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łowiczu po raz pierwszy przyłączy się do akcji Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Sieradzu.

- To ciekawe przedsięwzięcie, które pozwoli sprawdzić wiedzę z zasad ortografii polskiej. Dyktando ma być formą wspólnej zabawy, do której zapraszamy członków DKK oraz wszystkich chętnych, chcących sprawdzić swoje umiejętności – informują organizatorzy.

Łowicka biblioteka czeka na zgłoszenia do 19 listopada. Zapisy prowadzone są telefonicznie pod numerem telefonu 46 837 38 74 lub drogą elektroniczną na adres e-mail [email protected]

Dyktando odbędzie się 21 listopada (czwartek) o godz. 17:00 w siedzibie biblioteki przy ul. Stary Rynek 5/7 (wejście od ul. 3 Maja).

Łowicz: dyktando w bibliotece. Każdy może się sprawdzić komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama