Łowicz i okolice: ostrzeżenie o burzach z gradem

Urząd Miejski, Łowicz okolice ostrzeżenie burzach gradem - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 13/06/2019 14:03
Martyna Czekalska

IMGW wydał ostrzeżenie drugiego stopnia dla województwa łódzkiego o burzach z opadami deszczu, a miejscowo z opadami gradu.

Poniżej treść komunikatu:

Ostrzeżenie:
Burze z gradem/2
Informujemy: od godz. 15:00 dnia 13.06.2019 do godz. 06:00 dnia 14.06.2019
Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 30 mm do 50 mm oraz porywami wiatru do 115 km/h. Miejscami grad.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 85%

Ostrzeżenie wydało również Rządowe Centrum Bezpieczeństwa: „Uwaga! Po południu i w nocy (13/06) silny wiatr, burze i grad. Możliwe przerwy w dostawie prądu. Nie chowaj się pod drzewami. Jeśli możesz, zostań w domu”.

Łowicz i okolice: ostrzeżenie o burzach z gradem komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama