Łowicz i okolice: trzech kierowców straciło prawo jazdy za nadmierną prędkość

Komunikaty policji , Łowicz okolice trzech kierowców straciło prawo jazdy nadmierną prędkość - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 09/09/2019 15:34
Martyna Czekalska

Policjanci łowickiej drogówki zatrzymali jednego dnia trzech kierowców, którzy dopuścili się rażącego przekroczenia prędkości w terenie zabudowanym. Wszyscy utracili uprawnienia do kierowania oraz zostali ukarani mandatami karnymi.

Funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego przeprowadzili kontrole na drogach powiatu łowickiego w ostatnią sobotę (7 września). O godz. 11:30 w Krępie (gmina Domaniewice) wpadł 32-letni kierowca volkswagena passata. Mieszkaniec Warszawy przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o 53 km/h.

W Gzince (gmina Łyszkowice) po godz. 12:30 skontrolowano kierowcę mercedesa. 78-latek z Łodzi jechał z prędkością 124 km/h. Natomiast o godz. 15:10 na ul. Poznańskiej w Łowiczu zatrzymano 67-latka z Kutna, który osiągnął swoją toyotą prędkość 126 km/h.

Policjanci apelują o ostrożną jazdę i stosowanie się do przepisów. Zbyt szybka jazda wciąż jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Łowicz i okolice: trzech kierowców straciło prawo jazdy za nadmierną prędkość komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 19:59:56

    Brawo

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama