Łowicz: Kolejne zabrane prawa jazdy za nadmierną prędkość

Kronika policyjna, Łowicz Kolejne zabrane prawa jazdy nadmierną prędkość - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 12/07/2019 12:52
Mirka Czubak

Dwoje kierowców straciło wczoraj (11 lipca) prawo jazdy za rażące przekroczenie prędkości w Krępie (gmina Domaniewice). Obydwoje stracili uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy.

W czwartek (11 lipca) około godziny 15.30 w miejscowości Krępa prawo jazdy na trzy miesiące straciła 36-letnia mieszkanka powiatu sochaczewskiego. Kobieta, która podróżowała osobową skodą jechał w terenie zabudowanym z prędkością 135 km/h, przekraczając dozwoloną prędkość aż o 85 km/h.

Za zbyt szybką jazdę, w tym samym miejscu, uprawnienia do kierowania stracił również 43-letni łodzianin, który w terenie zabudowanym kierował volvo z prędkością 115 km/h.

Oboje kierujący byli trzeźwi, a dodatkowo ukarani zostali mandatami.

Łowicz: Kolejne zabrane prawa jazdy za nadmierną prędkość komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama