Łowicz: konferencja Izabeli Walczak, liderki listy Konfederacji w wyborach do Sejmu (VIDEO)

Portal lowicz24.eu 31/08/2019 14:30
Martyna Czekalska

Na Nowym Rynku w Łowiczu odbyła się dziś (31 sierpnia) konferencja prasowa Izabeli Walczak, liderki listy Konfederacji Wolność i Niepodległość w okręgu sieradzkim w październikowych wyborach do Sejmu.

Izabela Walczak pochodzi z Łodzi. Z wykształcenia jest filologiem angielskim, aktualnie pracuje jako wykładowca akademicki. Jest jedną z liderek Ruchu Narodowego w województwie łódzkim.

- Moją ambicją jest, aby miasta takie jak Łowicz, również mniejsze miasteczka, dostały więcej uwagi i więcej środków niż większe ośrodki miejskie – mówiła Izabela Walczak na spotkaniu z dziennikarzami w Łowiczu.

O czym jeszcze mówiła liderka listy kandydatów Konfederacji Wolność i Niepodległość w okręgu nr 11? Zachęcamy do obejrzenia video.

Wybory parlamentarne odbędą się 13 października.

Łowicz: konferencja Izabeli Walczak, liderki listy Konfederacji w wyborach do Sejmu (VIDEO) komentarze opinie

  • Gość bolo - niezalogowany 2019-09-01 00:43:41

    Żenada, żenada ot co!

  • gość 2019-09-02 07:50:30

    BLE BLE BLE BLE

  • gość 2019-09-03 15:37:20

    Pitu pitu, babka z Łodzi zajmie się u nas budową wiaduktu )))) pani kpi czy o drogę pyta?

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama