Łowicz: mężczyzna zasłabł w pracy. Mimo reanimacji nie udało się go uratować

Straż Pożarna, Łowicz mężczyzna zasłabł pracy reanimacji udało uratować - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal lowicz24.eu 13/11/2019 10:21
Martyna Czekalska

Pogotowie ratunkowe i straż pożarna interweniowali dziś (13 listopada) na terenie Zakładu Energetycznego w Łowiczu, gdzie zasłabł pracownik. Mimo reanimacji mężczyzny nie udało się uratować.

Jak informuje komendant powiatowy PSP w Łowiczu mł. bryg. Arkadiusz Makowski, strażacy zostali wezwani na miejsce, aby wspomóc działania zespołu ratownictwa medycznego podczas reanimacji osoby poszkodowanej. To mężczyzna, u którego podejrzewano zawał serca.

Na miejsce udały się dwa zastępy straży pożarnej oraz zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Lądował on na łące przy ul. Blich.

Mimo reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon.

AKTUALIZACJA

Pogotowie ratunkowe otrzymało zgłoszenie o nieprzytomnym 57-letnim mężczyźnie w środę o godz. 8:16. Jak informuje Adam Stępka, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi, karetka była na miejscu sześć minut później. Ratownicy przystąpili do reanimacji, a w międzyczasie wezwano śmigłowiec LPR.

Mimo wysiłku służb ratunkowych 57-latkowi nie udało się przywrócić czynności życiowych. O godz. 9:33 lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Łowicz: mężczyzna zasłabł w pracy. Mimo reanimacji nie udało się go uratować komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama