Łowicz Night Skating. Dopisała frekwencja (ZDJĘCIA, VIDEO)

Inne, Łowicz Night Skating Dopisała frekwencja (ZDJĘCIA VIDEO) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 29/06/2019 23:43
Martyna Czekalska

Około 120 osób wzięło udział w trzeciej edycji Łowicz Night Skating. Rolkarze pokonali trasę liczącą 12,5 km ulicami miasta.

Pierwsza edycja imprezy dla miłośników jazdy na rolkach odbyła się w październiku 2017 roku i zgromadziła około 50 osób. Jak widać wydarzenie cieszy się rosnącą popularnością, gdyż w trzeciej odsłonie imprezy wzięło udział już około 120 rolkarzy.

Uczestnicy sobotniego (29 czerwca) przejazdu ulicami Łowicza spotkali się w parku im. Adama Mickiewicza. Eskortowani przez policję pokonali trasę liczącą 12,5 km. Rolkarzom i wrotkarzom towarzyszyli rowerzyści oraz amatorzy jazdy na hulajnodze. Na czele przejazdu jechał samochód, z którego puszczano przeboje znane z rozgłośni radiowych.

Pomysłodawcą wydarzenia był łowicki rolkarz Wojtek Wroński, zaś organizatorami - Urząd Miejski w Łowiczu oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łowiczu.

Zachęcamy do oglądania fotorelacji.

Łowicz Night Skating. Dopisała frekwencja (ZDJĘCIA, VIDEO) komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2019-06-30 11:58:29

  Super!!

 • gość 2019-07-01 13:27:28

  Fajna inicjatywa, Wreszcie jakiś mądry pomysł. A nie jakieś konkursy adresowane w większości dla nastolatków gdzie za udostępnienie czegoś na portalu społecznościowym można wygrać jakieś "wlotki, flaszki, flachy" itp. I niech ktoś powie, że to nie jest reklama spożywania alkoholu wśród nieletnich

 • gość 2019-07-01 14:30:48

  "Art. 131. Reklama napojów alkoholowych
  Dz.U.2018.0.2137 t.j. - Ustawa z dnia 26 października 1992 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi
  1. Zabrania się na obszarze kraju reklamy i promocji napojów z wyjątkiem piwa....."

  Z tym piwem to też jest dużo uwarunkowań. Dlatego tym bardziej należy się zastanowić czy konkursy na wygranie "flaszek i flach" są reklamą picia wśród młodzieży i czy coś takiego można organizować.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama