Łowicz: otwarto rondo w ul. Bolimowskiej. Zmiany w organizacji ruchu (ZDJĘCIA, VIDEO)

Inwestycje, Łowicz otwarto rondo Bolimowskiej Zmiany organizacji ruchu (ZDJĘCIA VIDEO) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 06/11/2019 18:34
Martyna Czekalska

Dzisiaj (6 listopada) po godzinie 15 otwarto dla ruchu pojazdów nowo wybudowane rondo w ul. Bolimowskiej w Łowiczu. Z Zatorza łatwiej będzie dostać się do centrum miasta.

Dzięki otwarciu ronda kierowcy znów mogą korzystać z odcinka ul. Bolimowskiej od skrzyżowania z ul. Warszawską do ul. Nieborowskiej. Z tego zjazdu skorzystają ci podróżni, którzy jadąc od strony Skierniewic będą chcieli dostać się do centrum miasta przez przejazd kolejowy w ul. 3 Maja.

Kierowcy jadący w kierunku mostu na Bzurze powinni zjechać z ronda na drogę tymczasową biegnącą przy garażach na osiedlu Konopnickiej.

Docelowo na rondzie mają zostać uruchomione jeszcze dwa zjazdy: w ul. Nieborowską oraz w projektowaną ulicę przed boiskiem Orlik.

Wraz z otwarciem ronda doszło do oddania do użytku tymczasowego przejścia dla pieszych na drodze technologicznej. Zebra znajduje się na wysokości garaży w rejonie bloku nr 5 na os. Konopnickiej i prowadzi na wąskie przejście przy zakładzie fryzjerskim na ul. Bolimowskiej.

To nie koniec zmian w organizacji ruchu w tej części miasta.

12 listopada (wtorek) zostanie zamknięty dla ruchu kołowego przejazd pod wiaduktem kolejowym w ciągu ul. Arkadyjskiej oraz w ciągu drogi prowadzącej do Zielkowic.

Łowicz: otwarto rondo w ul. Bolimowskiej. Zmiany w organizacji ruchu (ZDJĘCIA, VIDEO) komentarze opinie

  • Łowiczak - niezalogowany 2019-11-07 08:48:35

    Panie Pełka idź pan chodnikiem od warszawskiej i popatrz pan na znaki dla pieszych. Przed chwila tam jechałem i ludzie stoją i się zastanawiają czemu strzałka każe im iść na jezdnie wprost pod koła samochodów. A przejścia wyznaczonego tam nie ma. Chyba idioci samobójcy te znaki stawiali na zlecenie ZUSu albo was.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama