6°C bezchmurnie

Łowicz: pijany 20-latek uszkodził dwa auta. Zasnął… w dziecięcym foteliku

Kronika policyjna, Łowicz pijany latek uszkodził Zasnął… dziecięcym foteliku - zdjęcie, fotografia

Policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca powiatu sochaczewskiego, który uszkodził dwa auta w Łowiczu. Historia młodego wandala jest o tyle ciekawa, że funkcjonariusze zastali go w jednym z uszkodzonych pojazdów, drzemiącego... w dziecięcym foteliku!

Dyżurny łowickiej policji otrzymał nietypowe zgłoszenie w niedzielny (11 marca) poranek. Zgłaszający informował, że w jednym z aut zaparkowanych w rejonie osiedla Tkaczew wybito szybę, a w środku śpi nieznany mężczyzna.

- Na miejscu policjanci zauważyli opla signum z rozbitą szybą w przednich drzwiach oraz wgniecionym słupku, a w środku mężczyznę - informuje podkom. Urszula Szymczak, rzecznik prasowy KPP w Łowiczu. - Okazało się, że zasnął na przednim siedzeniu. Niemałym zaskoczeniem dla policjantów był fakt, że 20-latek z powiatu sochaczewskiego spał w dziecięcym foteliku.

Jak się okazało, młody mężczyzna był pijany. Miał 1,7 promila alkoholu w organizmie. Mundurowi zatrzymali 20-latka. Ustalili, że wandal uszkodził również forda focusa, zaparkowanego w pobliżu pojazdu, w którym mieszkaniec powiatu sochaczewskiego uciął sobie drzemkę. Ford ma porysowany lakier na drzwiach i dachu.

Po wytrzeźwieniu 20-latek usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Łączna wartość strat, jakie wyrządził, to 2 tys. złotych. - Za ten akt wandalizmu grozi kara do 5 lat więzienia - dodaje podkom. Szymczak.

Fot. KPP w Łowiczu

Łowicz: pijany 20-latek uszkodził dwa auta. Zasnął… w dziecięcym foteliku komentarze opinie

  • gość 2018-03-12 23:09:19

    pić to trzeba umieć lamusie

  • gość 2018-03-13 07:08:29

    Jak się ma mleko jeszcze pod nosem, bierze za picie to i tak wróci się na odpowiednie miejsce czyli w wózek dziecięcy. Niezły pajac.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.