16°C mgła

Łowicz Yoyo Battle 2. Kto najlepiej machał yoyo?

W Łowickim Ośrodku Kultury odbyła się dziś (4 sierpnia) druga edycja zawodów pod nazwą Łowicz Yoyo Battle. Na scenie zaprezentowało się dwunastu zawodników z całej Polski, a także jeden obcokrajowiec.

Impreza odbyła się w ramach Turbowakacji organizowanych przez Łowicki Ośrodek Kultury. Głównym pomysłodawcą i organizatorem jesiennych zawodów Łowicz Yoyo Battle był łowiczanin Kacper Pałatyński, który ma na swoim koncie tytuły mistrza Polski i Europy.

Uczestnicy zawodów rywalizowali w dwóch kategoriach: freestyle oraz battle 1vs1. W pierwszej z nich zawodnicy przez dwie minuty prezentowali swoje umiejętności machając yoyo do wybranego przez siebie utworu. W bitwie publiczność i jury wskazywało gracza, który wypadł lepiej w rywalizacji jeden na jednego. Zwycięzca pojedynku przechodził do kolejnej rundy, zaś przegrany odpadał.

W kategorii freestyle najwyżej oceniono występ Jakuba Plądera z Czerska. Drugie miejsce zajął Krzysztof Adamczyk z Chojnic, a trzeci był Szymon Matuszak z Warszawy. W bitwie jeden na jednego nie miał sobie równych Dario Krakowski, który przyjechał do Łowicza z Berlina.

Zachęcamy do oglądania video.

Łowicz Yoyo Battle 2. Kto najlepiej machał yoyo? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się