Łowiczanin i mieszkanka pow. kutnowskiego sprawcami dwóch kolizji

Wypadki i kolizje, Łowiczanin mieszkanka kutnowskiego sprawcami dwóch kolizji - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 21/04/2017 13:08

18-letni mieszkaniec powiatu łowickiego jadąc renault megane nie ustąpił pierwszeństwa mercedesowi i doprowadził do kolizji drogowej.

 

 Do zdarzenia doszło dziś rano (21 kwietnia o 4.40) na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 703 z powiatową. Młody mieszkaniec powiatu łowickiego jadąc od Walewic w kierunku Bielaw nie ustąpił pierwszeństwa mercedesowi, za kierownicą którego siedział 61-letni mieszkaniec Poznania. Obaj kierujący byli trzeźwi, 18-latek został ukarany mandatem karnym.

Z kolei po godzinie 10 na ulicy Piłsudskiego w rejonie targowiska 48-letnia mieszkanka powiatu kutnowskiego doprowadziła do kolizji z udziałem volkswagena. Przyczyną zdarzenia był niepoprawnie wykonany manewr cofania.

W trakcie wczorajszego popołudnia policja skontrolowała trzech mężczyzn, którzy podróżowali po spożyciu alkoholu. W Nieborowie 48-letni mężczyzna jechał rowerem. W organizmie miał 1,4 promila alkoholu. Z kolei w Bednarach 64-letni rowerzysta miał promil alkoholu, zaś 41-letni mężczyzna podróżujący motorowerem ponad promil. Wszyscy zatrzymani są mieszkańcami naszego powiatu.

Łowiczanin i mieszkanka pow. kutnowskiego sprawcami dwóch kolizji komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama