13°C lekkie zachmurzenie

Łyszkowice ponownie stały się stolicą breakdance (ZDJĘCIA, VIDEO)

Dziś, 17 czerwca na terenie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Łyszkowicach trwa największa w Polsce impreza taneczna „Oldskulowe trampki”.

„Oldskulowe trampki” to konkurs tańca breakdance. Do tegorocznych rozgrywek zapisało się około 270 uczestników, którzy przyjechali do Łyszkowic z całej Polski. Zmierzą się oni w czterech kategoriach wiekowych – w najmłodszych konkurs będzie miał formę przeglądu, zaś każdy zawodnik opuścił scenę obdarowany upominkiem. Starsi i bardziej doświadczeni tancerze powalczą o puchary.

Dzisiejsze rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 10 i potrwają do około 18. Obecnie na scenie prezentują się najmłodsi tancerze. Ich występy można obserwować także na dużym telebimie, ustawionym obok sceny. Konkurs zgromadził na terenie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Łyszkowicach sporą publiczność. Zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu i kibicowania młodym b-boyom.

Organizatorzy – GOKiS przygotowali atrakcję nie tylko dla uczestników imprezy, ale dla wszystkich gości, szczególnie tych najmłodszych. Są m.in. dmuchańce, wata cukrowa, popcorn, lody oraz kiełbaski z grilla. Sam budynek został otwarty dla uczestników zawodów, którzy mogą przygotować się przed głównym występem, co również cieszy się zainteresowaniem.

Zachęcamy do oglądania zdjęć i relacji wideo z występami niektórych najmłodszych uczestników.

 

 

Łyszkowice ponownie stały się stolicą breakdance (ZDJĘCIA, VIDEO) komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.