Magdalena Pietrzak nowym szefem KBW

Wybory 2018, Magdalena Pietrzak nowym szefem - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 21/02/2018 18:43
Katarzyna Gajda

Magdalena Pietrzak została nowym szefem Krajowego Biura Wyborczego. Obowiązki przejmie 3 marca.

W poniedziałek minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński, zgodnie ze znowelizowanymi przepisami kodeksu wyborczego, przedstawił przewodniczącemu Państwowej Komisji Wyborczej Wojciechowi Hermelińskiemu kandydatów na stanowisko szefa Krajowego Biura Wyborczego.

Dziś kandydaci stanęli przed komisją, która to po rozmowach z nimi, postanowiła, że przez najbliższe siedem lat stanowisko to obejmie Magdalenie Pietrzak.

Wojciech Hermeliński, szef PKW w konferencji po ogłoszeniu decyzji podkreślił, że wszystkie trzy kandydatury były wyrównane.

- Nie oczekiwaliśmy dogłębnej wiedzy z prawa wyborczego, bo kontakt kandydatów z prawem wyborczym był epizodyczny. Pani Magdalena Pietrzak jest powiązana z władzami, ale w mniejszym stopniu niż pozostali kandydaci. Zwłaszcza z władzami samorządowymi – dodał.

Magdalena Pietrzak obowiązki szefa KBW obejmie z dniem 3 marca.

W latach 2007-2014 Pietrzak zawodowo była związana z powiatem łowickim, gdzie pracowała na stanowisku sekretarza.

 

Magdalena Pietrzak nowym szefem KBW komentarze opinie

 • Maciej - niezalogowany 2018-02-21 20:28:58

  ... na stadionach czasem słychać śpiew kibiców drużyny która awansuje.. bójcie się chamy bo my wracamy... ot taki współczesny pamflet.. przeróbka ... miałeś chamie złoty róg... no może nie złoty ale rudy ale go zwolniłeś i co Ci teraz ostało ?

 • gość 2018-02-21 21:18:46

  PiS bierze wszystko i z nikim się nie lcizy, opozycji uczyć się, bo będziecie mieli co sprzątać.

 • do Macieja - niezalogowany 2018-02-21 21:30:02

  Zabierz sobie Macieju swój rudy róg i spadaj jak najdalej od nas...

 • gość 2018-02-21 22:27:34

  A ja życzę Pani Magdzie powodzenia.

 • gość 2018-02-22 07:26:02

  W trzech jednostkach samorządowych nie dała rady jako sekretarz, to da radę jako dyrektor KBW. Czas pomyśleć o inwestowaniu w produkcje taczek, bo ich kiedyś zabraknie przy takim rządzeniu.

 • Gość - niezalogowany 2018-02-23 08:22:05

  Zlitujcie się! Zmiencie to zdjęcie! Czy ta ładna Pani musi być pokazywana w towarzystwie osławionego, byłego już na szczęście, prezesa stadniny koni, której nazwy ze względu na szacunek dla tego miejsca nie wymienię

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama