Majówka Melomana 2019 w Łowiczu (program)

Koncerty, Majówka Melomana Łowiczu (program) - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal lowicz24.eu 29/04/2019 10:13
Martyna Czekalska
MAJ 01
Galeria Browarna, ul. Podrzeczna 17 godz: 17:00

Burmistrz Łowicza Krzysztof Kaliński i właściciel Galerii Browarna Andrzej Biernacki zapraszają na Majówkę Melomana. 1 maja w galerii przy ul. Podrzecznej wystąpią pianistka Marlena Myszuk i sopranistka Marzena Myszuk, zaś 3 maja pianista Paweł Wołowicz. Wstęp wolny.

Majówka Melomana to propozycja dla melomanów, która na stałe zagościła w kalendarzu miejskich wydarzeń kulturalnych.

W poprzednich latach w świąteczne majowe dni w Galerii Browarna wielokrotnie występowali muzycy urodzeni w Łowiczu (pianiści Piotr Sałajczyk, Małgorzata Garstka, Włodzimierz Sieczkowski, klarnecista Dominik Domińczak) lub wchodzący w skład Łowickiej Orkiestry Kameralnej czy uczący się w miejscowych szkołach muzycznych.

- W tym roku natomiast będziemy mieli sposobność zapoznać się z interpretacjami (polskiej klasyki) pedagogów Samorządowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Łowiczu - informuje Andrzej Biernacki.

1 maja o godz. 17:00 w Galerii Browarna zagra pianistka Marlena Myszuk solo i w duecie z sopranistką Marzeną Myszuk. Dwa dni później o tej samej godzinie rozpocznie się koncert pianisty Pawła Wołowicza.

Wstęp wolny!

Majówka Melomana 2019 w Łowiczu (program) komentarze opinie

  • Perial - niezalogowany 2019-05-03 21:30:15

    A kiedy kAt w Łowiczu zagra?

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama