Maleo Reggae Rockers, Żabson i Lao Che w Łowiczu. Bilety w sprzedaży

Koncerty, Maleo Reggae Rockers Żabson Łowiczu Bilety sprzedaży - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1
Portal lowicz24.eu 14/03/2019 13:32
Martyna Czekalska
CZE 08
Dziedziniec Łowickiego Ośrodka Kultury godz: 19:00

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na koncerty Maleo Reggae Rockers, Żabsona i Lao Che, które odbędą się w weekend 8-9 czerwca na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury.

Artyści wystąpią w Łowiczu w dwudniowym koncercie pod hasłem „30 lat czerwca 1989 – 2019”. - Chcemy w ten sposób upamiętnić wydarzenia z czerwca 1989 roku i przemiany demokratyczne, jakie wtedy zachodziły - wyjaśnia Maciej Malangiewicz, dyrektor Łowickiego Ośrodka Kultury.

8 czerwca (sobota) na dziedzińcu ŁOK-u przy ul. Podrzecznej 20 wystąpi jeden z najpopularniejszych polskich zespołów reggae Maleo Reggae Rockers oraz młody przedstawiciel rodzimej sceny hip-hopowej Żabson. Następnego dnia w Łowiczu wystąpi zespół Lao Che, grający alternatywnego rocka.

Do sprzedaży trafiła już pierwsza pula biletów. Wejściówki w symbolicznej cenie 10 złotych można nabyć w kasie kina Fenix oraz na stronie internetowej http://lok.art.pl/repertuar/

Nie warto zwlekać z zakupem biletów. Koncerty będzie mogło obejrzeć około pół tysiąca widzów. Na oba dni koncertowe sprzedano już kilkadziesiąt wejściówek.

Maleo Reggae Rockers, Żabson i Lao Che w Łowiczu. Bilety w sprzedaży komentarze opinie

  • gość 2019-03-14 18:02:53

    to gdzie te bilety w necie ???

  • gość 2019-04-15 16:39:20

    na żabsona to pójde l0l

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama