„Mali twórcy”. Ruszają warsztaty teatralno-filmowe w Łowiczu

Warsztaty, „Mali twórcy” Ruszają warsztaty teatralno filmowe Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 20/08/2019 15:23
Martyna Czekalska
SIER 24
Łowicki Ośrodek Kultury, ul. Podrzeczna 20 godz: 09:00

W najbliższą sobotę (24 sierpnia) o godz. 9:00 w Łowickim Ośrodku Kultury odbędą się pierwsze warsztaty teatralno-filmowe w ramach projektu „Mali twórcy”. Zajęcia adresowane są do dzieci w wieku 10-15 lat. Można zapisywać się na listę rezerwową.

Projekt „Mali twórcy” obejmuje pięć warsztatów. Każde spotkanie będzie trwało 90 minut. Zajęcia będą odbywały się w soboty: 24 i 31 sierpnia oraz 7, 14 i 21 września.

- Na zajęciach będziemy używać technik dramowych, dowiemy się dużo o realizacji filmowej oraz stworzymy autorski scenariusz, rekwizyty oraz zostaniemy aktorami w swoimi filmie – informuje prowadząca warsztaty Monika Posłajko. Łowiczanka z wykształcenia jest nauczycielem muzyki, plastyki i zajęć artystycznych. Podobne zajęcia teatralne i filmowe prowadziła już dla dzieci w Łodzi.

Na warsztaty zapisało się 15 uczestników. To komplet. Tworzona jest lista rezerwowa, w przypadku gdyby ktoś zrezygnował z udziału w zajęciach.

Zapisywać się można pod numerem telefonu 665635184 lub przez Facebooka: https://www.facebook.com/events/2402056890072058/?active_tab=discussion

Reklama

„Mali twórcy”. Ruszają warsztaty teatralno-filmowe w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama