Malowanie Topolowej - ten widok cieszy ...

Wasze sprawy, Malowanie Topolowej widok cieszy - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 06/10/2019 15:59

W dzisiejszą niedzielę, 6 października na ulicy Topolowej trwają prace przy malowaniu oznakowania drogi.

Może nie ma w tej wiadomości nic nadzwyczajnego, ale należy zauważyć, że dzisiejsza niedziela jest niehandlowa, jest niewielki ruch w mieście, nie tworzą się korki i nikomu to nie utrudnia życia.

Należy tu zauważyć, że tego typu prace najczęściej prowadzone są w takie dni tygodnia (najczęściej targowe) i o takich porach, kiedy jest na ulicach najbardziej tłoczno a my się gdzieś spieszymy.

Czyli jednak czasami wystarczy się zastanowić i pomyśleć.

 

Malowanie Topolowej - ten widok cieszy ... komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2019-10-06 19:18:57

  Może i nic nadzwyczajnego w tej wiadomości i nie ma ale jest błąd bo dziś jest nie 8 a 6 października ale że niedziela to się zgadza.

 • gość 2019-10-06 20:13:11

  TAK , TAK PIĘKNY WIDOK TEJ PADLINY CO NA CHODNIKU PARKUJE TYLE LAT PIĘKNY WIDOK ................ŻE Z TYM NIE MOŻNA SOBIE PORADZIĆ I ZMUSIĆ WŁAŚCICIELA DO KASACJI TEGO AUTA. TEGO NIE MOGĘ ZROZUMIEĆ.

 • gość 2019-10-06 20:17:47

  Bo dziś była słoneczna pogoda a kolejne dni zapowiadają sie deszczowe. Wykonawca postanowił to wykorzystać a terminy oddania drogi do użytku gonią. W 2005 r. gdy układano asfalt na Topolowej robiono to m.in. w święto 11 listopada.

 • gość 2019-10-07 11:07:26

  widok raczej okropny - następna betonowa pustynia z wycietymi wszystkimi drzewami:(

 • Janusz Niemczyk 2019-10-07 22:51:09

  Te dziury powinny dawno zniknąć. Kiedy znikną dziury na Armii Krajowej i Małszyckiej?
  Znowu pełne 3 lata jak do Bielaw. Gdzie indziej kończą to w trzy miesiące.
  Znowu Starosta i "oszczędny" rządowy wojewoda!!! Jakie straty tamtejszych mieszkańców to rządowego wojewody nie obchodzi!!! 20, 40 razy większe niż budowa, ale to prywatne pieniądze, to obywatele niech wydają. Głosujcie na PIS to na pewno jeszcze bardziej WAS oskubią i nawet tego nie zauważycie. A 500+ to będzie pikuś na pierwsze 3 dni po ich otrzymaniu.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama