15°C bezchmurnie

Mamy bilety na Ł Festiwal! - WYNIKI KONKURSU

Koncerty, bilety Festiwal! WYNIKI KONKURSU - zdjęcie, fotografia

Dokładnie za tydzień (12 sierpnia) w Łowiczu odbędzie się trzecia edycja Ł Festiwalu. Zachęcamy do udziału w konkursie, w którym można wygrać bilety na to muzyczne wydarzenie!

Ł Festiwal to jednodniowa impreza z udziałem artystów związanych z nurtem szeroko pojętej alternatywy. Główną ideą łowickiego festiwalu jest promocja artystów, których muzyka nie ma szansy przebić się do mainstreamu.

Tegoroczna edycja to sześć koncertów na dwóch scenach. Na scenie głównej na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury wystąpią: We Call It a Sound, Trupa Trupa oraz Hatti Vatti, natomiast w klubie Pracownia zagrają Lutto Lento, Anja Kraft oraz Sept. O wizualizację klubowych koncertów zadba vj martinovna.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym można zgarnąć 6 biletów na Ł Festiwal. Oto pytanie konkursowe: Nakładem jakiej wytwórni ukazała się ostatnia płyta Hattiego Vattiego „Szum”? Odpowiedzi przesyłajcie na adres [email protected] do środy (9 sierpnia) do godziny 12. Spośród poprawnych odpowiedzi wylosujemy sześciu zwycięzców.

W wiadomości koniecznie podajcie swoje imię, nazwisko i numer telefonu oraz klauzulę o treści "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Bilety w przedsprzedaży w cenie 20 zł dostępne są w kasie kina Fenix. W dniu festiwalu cena biletów wyniesie 30 zł.

A oto line-up imprezy.

SCENA GŁÓWNA:
We Call It a Sound // 19:00

Duet braci bliźniaków w swojej działalności przechodził już wiele stylistycznych przemian. Poszukiwania nowych olśnień w muzyce zawiodły ich tym razem do samych korzeni. Z fascynacji zachodnią muzyką bracia Filip i Karol Majerowscy przeszli do kompozycji czerpiących z tradycji

Trupa Trupa // 20:30
Grzegorz Kwiatkowski, Tomek Pawluczuk, Wojtek Juchniewicz i Rafał Wojczal. Od 2015 roku zespół nagrywa dla brytyjskiej wytwórni Blue Tapes and X-Ray Records. Efektem współpracy jest bardzo dobrze przyjęty przez polską i zagraniczną krytykę album Headache. Od 2016 roku zespół związany jest również z francuską wytwórnią Ici d’ailleurs . Jesienią/zimą zespół wyda kolejną płytę zatytułowaną Jolly New Songs.

Hatti Vatti // 22:00
Znany z wielu projektów producent i instrumentalista Piotr Kaliński. Współtworzył m.in. zespół Gówno oraz Nanook Of the North. Tym razem powraca ze swoim solowym materiałem pt. "SZUM". Łączący w sobie różnorodność i minimalizm, niezwykle umiejętnie dawkujący napięcie materiał zachwycił słuchaczy oraz polskich i zagranicznych krytyków.

SCENA KLUBOWA:
Lutto Lento // 23:00
Artysta dźwiękowy, producent, dj. Tworzy wykorzystując w dużej mierze wyszukiwane i nagrane dźwięki, syntezatory, obiekty, tworzone przez siebie pętle taśmowe. W jego twórczości słychać inspiracje zarówno awangardowym i surrealistycznym brzmieniem minionych epok, jak i współczesnym housem i techno.

Anja Kraft // 00:30
Doskonała selekcja i niespotykane wyczucie. Lubi zaskakiwać mrocznymi, hipnotycznymi dźwiękami, zawsze perfekcyjnie budując napięcie przez cały mix. Ucieka od trendów i utartych schematów, pokazując publiczności wyłącznie własną, oryginalną wizję muzyki elektronicznej.

Sept // 02:00
Sept na co dzień związany jest z warszawskim kolektywem VIS MAIOR. Jego muzyka to eklektyczne, hipnotyczne techno idealnie wpisujące się w klimat warszawskiego undergroundu.

VJ Martinovna
Artystka oscylująca pomiędzy manualnymi środkami wyrazu (rysunek/malarstwo/grafika) a ciągłym poszukiwaniem ekspresji w najnowszych technologiach. W jej pracach podświadomy erotyzm przeplata się z gwałtownymi, agresywnymi, często przeciwstawnymi bodźcami wizualnymi.

WYNIKI KONKURSU
Odpowiedź na nasze konkursowe pytanie to oczywiście MOST records.

Bilety na Ł Festiwal trafiają do: Adama Biskupskiego, Łukasza Romanowskiego, Dominika Dałka, Magdaleny Babickiej, Katarzyny Dobrzyńskiej oraz Agnieszki Gołdy.

Gratulujemy!

Miejsce zdarzenia mapa Łowicz


Mamy bilety na Ł Festiwal! - WYNIKI KONKURSU komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na Lowicz24.eu