Marcelina Olak w niedzielnym finale Must Be The Music

Łowicz24.eu, Marcelina niedzielnym finale Music - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 05/11/2011 00:00

Już jutro - 6 listopada 2011 r. Marcelina Olak ? uczennica Gimnazjum nr 2 im. Jana Wegnera w Łowiczu wystąpi w wielkim finale programu ?Must Be The Music?.

Finał popularnego muzycznego show będzie można oglądać w TV Polsat już od godziny 20.00, a do walki o nagrodę główną Marcelina wystartuje w gronie dziesięciu wykonawców. 

Swój sukces w półfinale i awans do finału zawdzięcza wynikom głosowania  widzów, którzy właśnie na nią oddali największą liczbę głosów. Podczas występu wykonała utwór Czesława Niemena ?Dziwny jest ten świat?. 

W podobny sposób jak półfinał zostanie rozstrzygnięty finał tego konkursu ? to widzowie, oddając głosy poprzez wysyłanie sms, zdecydują o zwycięstwie jednego finalisty. 

Wsparciem dla Marceliny, oprócz obecności rodziny w studio, będzie także doping ze strony uczniów i nauczycieli, którzy zasiądą tego dnia na widowni oraz sympatyków jej talentu przed telewizorami.

Aby zagłosować na Marcelinę, należy wysłać sms o treści 2 pod nr 7370. 

Czytelników zachęcamy do głosowania- a Marcelinie życzymy powodzenia.

Marcelina Olak w niedzielnym finale Must Be The Music komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama