Marek Bukowski bawił w Łowiczu (ZDJĘCIA)

Spektakle, Marek Bukowski bawił Łowiczu (ZDJĘCIA) - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Portal lowicz24.eu 29/10/2018 10:32
Martyna Czekalska

Marek Bukowski, aktor znany m.in. z serialu Na dobre i na złe emitowanego w TVP 2, wystąpił wczoraj (28 października) w Łowickim Ośrodku Kultury w komediowym spektaklu teatralnym „Mistrzowie seksu”.

Spektakl łączył elementy monodramu i kabaretowych występów stand-up. Marek Bukowski wcielił się w postać Wiktora, naukowca i podróżnika, który właśnie wrócił do Polski z podróży. Podczas około 1,5-godzinnego wykładu opowiadał o erotycznych zachowaniach zwierząt, rozbawiając publiczność.

Jak przekonywał naukowiec, z niektórych praktyk warto czerpać, a na inne patrzeć jako na przestrogę. Przykład? Modliszka po kopulacji… odgryza głowę swojemu partnerowi.

Marek Bukowski bawił w Łowiczu (ZDJĘCIA) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama