Marszobieg z okazji 100-lecia Niepodległości (ZDJĘCIA,VIDEO)

Portal lowicz24.eu 30/11/2018 16:29
Mirka Czubak

Odśpiewaniem „Mazurka Dąbrowskiego” rozpoczęło się dzisiejsze spotkanie na stadionie lekkoatletycznym im. X Pułku Piechoty w Łowiczu. Młodzież i seniorzy wzięli udział w marszobiegu na dystansie 1918 m.

Dziś, 30 listopada w ramach obchodów 100-lecia Niepodległości, uczniowie i nauczyciele z II LO w Łowiczu oraz seniorzy z łowickiego klubu „Radość” przemierzyli dystans 1918 m. Mimo dość zimnej aury uczestnicy marszu licznie stawili się na łowickim stadionie.

- Cieszę się, że mimo tak niesprzyjającej pogody, uczniowie II LO tak licznie wzięli udział w dzisiejszym marszu. Na nich zawsze można liczyć – powiedziała Anna Bieguszewska przewodnicząca klubu seniora.

Wydarzenie było finałem projektu „Komu zawdzięczamy Niepodległość: od Paderewskiego do lokalnych bohaterów tamtych czasów”, który jest realizowany w Łowiczu z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Marszobieg z okazji 100-lecia Niepodległości (ZDJĘCIA,VIDEO) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama