Masz pomysł na ciekawe wydarzenie w Łowiczu? Aplikuj o dotację

Konkursy, pomysł ciekawe wydarzenie Łowiczu Aplikuj dotację - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 12/06/2019 12:26
Martyna Czekalska

Łowicki Ośrodek Kultury dofinansuje od 3 do 7 inicjatyw kulturalnych i kulturotwórczych w ramach projektu „Od Was dla Was”, realizowanego dzięki dotacji z Narodowego Centrum Kultury. Budżet konkursu wynosi 21 tys. zł. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 lipca.

O projekcie „Od Was dla Was” pisaliśmy tutaj: https://lowicz24.eu/artykul/lowicki-osrodek-kultury/650716

W Łowickim Ośrodku Kultury do 10 lipca można zgłaszać propozycje wydarzeń i przedsięwzięć kulturalnych, takich jak koncerty, wystawy, pokazy czy prezentacje twórczości. W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy Łowicza bez względu na wiek, a także grupy formalne i nieformalne czy organizacje pozarządowe.

Dofinansowanie otrzyma od 3 do 7 projektów, które otrzymają od 3 do 7 tys. złotych dotacji. Całkowity budżet konkursu wynosi 21 tys. zł. Zgłoszenia należy przesłać na adres e-mail: [email protected] lub dostarczyć osobiście w biurze Łowickiego Ośrodka Kultury przy ul. Podrzecznej 20 do godz. 16 z dopiskiem: nazwa projektu DK+ Inicjatywy lokalne.

Zgłoszone inicjatywy zostaną wybrane w głosowaniu jawnym przez autorów propozycji oraz kapitułę. Ogłoszenie wyników odbędzie się 12 lipca.

Wybrane projekty zostaną zrealizowane w dniach od 19 sierpnia do 10 listopada 2019 roku.

Więcej informacji, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są tutaj: http://lok.art.pl/konkurs-od-was-dla-was-inicjatywy-lokalne/

 

 

Masz pomysł na ciekawe wydarzenie w Łowiczu? Aplikuj o dotację komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama