Matematyka dla dzieci w Łowiczu w Szkole Matematyka na 5 z plusem

Art. sponsorowany, Matematyka dzieci Łowiczu Szkole Matematyka plusem - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 15/03/2019 23:11
Martyna Czekalska

Niewiele przedmiotów spędza sen z powiek tak wielu uczniom oraz ich rodzicom co matematyka. To prawdziwy paradoks! W świecie ograniczonych emocji i bezpośrednich relacji, gdzie codzienność wymaga od nas głównie operacji na symbolach i cyfrach (ach, te PIN-y, hasła...) uciekamy od matematyki jak od zarazy. Czy tak musi być?

Nauka matematyki wydaje się nudna, żmudna i bezcelowa. Sporo w tym winy naszego systemu edukacji. Najważniejsze są jedyne słuszne schematy rozwiązań. Nie dopuszcza się dziecięcej kreatywności i niekowencjonalnego podejścia. Wielu uczniów sięga więc po korepetycje w przekonaniu, że są z matematyki słabi, że jest ona dla nich zbyt trudna. Jednak wystarczy zmienić metody nauczania, żeby okazało się, iż niemal każde dziecko ma matematyczną intuicję i radzi sobie nawet ze skomplikowanymi zadaniami.

W Szkole Matematyka na 5 z plusem wykorzystujemy gry i zabawy do tego, by wprowadzić dzieci w fascynujący świat matematyki. Zajęcia oparte na odpowiednio zaplanowanych i dopasowanych do wieku dzieci ćwiczeniach, odwołują się do różnych zmysłów i mechanizmów poznawczych. Dzięki temu nie ma nudy, a wiedza „sama wchodzi do głowy”. Nasze zajęcia to także dobry sposób na podbudowanie pewności siebie i wypracowanie zdolności prowadzenia dyskusji i argumentacji.

Rodziców dzieci w wieku od 6 do 10 lat zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe do siedziby Szkoły na osiedle Dąbrowskiego 24.

Zapisy pod numerem telefonu 577-499-553

Matematyka dla dzieci w Łowiczu w Szkole Matematyka na 5 z plusem komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama