13°C bezchmurnie

Maturzyści Ekonomika bawią się w Dworze Soplicowo (ZDJĘCIA, VIDEO)

Maturzyści Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Łowiczu zainaugurowali dziś, 6 stycznia sezon studniówkowy. Pierwszy w życiu bal przetańczą w Dworze Soplicowo w Woli Gosławskiej.

Śmiało można powiedzieć, że sezon studniówkowy uważamy za otwarty. Dziś, 6 stycznia w Dworze Soplicowo w Woli Gosławskiej w takt poloneza, jako pierwsi w powiecie łowickim ruszyli maturzyści z popularnego w Łowiczu „Ekonomika”.

Zanim jednak uczniowie zatańczyli przepiękne układy, podziękowali nauczycielom i wychowawcom za trud włożony w kształcenie. Następnie głos zabrała dyrektor placówki przy ul. Kaliskiej Ewa Bury, która przyznała, że studniówka to takie wydarzenie przypominające o tym, iż nieuchronnie zbliża się koniec pobytu w szkole, a tym samym koniec nauki.

- Te symboliczne sto dni dzieli was od kolejnego bardzo ważnego wydarzenia, którego efekt może zaowocować pozytywnie, jeśli chodzi o wasze drogi życiowe – powiedziała dyrektor i życzyła młodzieży, aby ostatnie miesiące przed maturą wykorzystali efektywnie, sumiennie i pracowicie.

- Nie odpuszczajcie sobie, pozwólcie temu okresowi zaowocować, tak żebyście spełnili w maju swoje marzenia, plany, zamierzenia – dodała.

Zgodnie z tradycją Ewa Bury przecięła symboliczną wstęgę, a tym samym oficjalnie otworzyła studniówkę. Oprócz układów poloneza, licznie przybyła publiczność obejrzała także walca, którego zatańczyli uczniowie wspólnie z nauczycielami.

Zachęcamy do oglądania relacji fotograficznej i odwiedzania naszego portalu, gdzie niebawem pojawi się materiał wideo ze studniówki.

Maturzyści Ekonomika bawią się w Dworze Soplicowo (ZDJĘCIA, VIDEO) komentarze opinie

 • gość 2018-01-07 22:13:25

  Maturzystom sukcesów na studiach i zwiewajcie z Łowicza, bo widzicie co Wam robią. Jeszcze raz dużo uśmiechów. Pięknie wyglądają na tych młodych buźkach.

 • Maturzysta - niezalogowany 2018-01-08 22:32:50

  Wróciłem głodny ;(

 • Osoba towarzysząca - niezalogowany 2018-01-09 14:13:31

  Jedzenie ohydne, stare, za tyle pieniędzy... Ciastka to chyba jeszcze z jakiegoś wesela bo takie czerstwe ze nawet smaku nie miały, nie pomagała nawet ta gorąca czekolada.

 • gość 2018-01-09 17:52:08

  Polonez każdej klasy świetny, pięknie zatańczony. Pozdrowienia dla pięknych maturzystek Wiktorii i Łucji... Innych chyba nie poznałam.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.