16°C bezchmurnie

Metalowe granie w Łowiczu

Zespół Infernal Bizarre z Łowicza po raz czwarty był gospodarzem piekielnej nocy, czyli metalowej imprezy pod nazwą Infernal Night. Na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury wystąpiło pięciu wykonawców.

Czwarta edycja Infernal Night odbyła się w sobotę 2 września. W tym roku miłośnicy heavy metalu wysłuchali pięciu koncertów.

Jako pierwszy na scenie pojawił się łowiczanin Mateusz Jagiełło. 18-latek zaczął tworzyć muzykę w wieku zaledwie jedenastu lat. Uczeń II LO w Łowiczu występując na żywo grał na gitarze i śpiewał. Pozostałe, nagrane wcześniej instrumenty, odtworzył na laptopie.

Po nim wystąpiła łódzko-pabianicka grupa Cornada, która w swojej twórczości łączy death i groove metal. Pięcioosobowa formacja zaprezentowała materiał z minialbumu „Inside”. Zaskoczeni świetnym przyjęciem w mieście nad Bzurą byli muzycy zespołu Minetaur. Grupa ze stolicy wystąpiła w Łowiczu pierwszy raz, rozpoczynając jesienną trasę koncertową promującą krążek „Gravel Pit”.

Przedostatnim wykonawcą Infernal Night była trash metalowa grupa Shame Yourself. Biłgorajska formacja w tym roku obchodzi 10-lecie istnienia. „Piekielne” granie przy Podrzecznej zakończyli gospodarze imprezy, czyli łowiczanie z Infernal Bizarre.

Miejsce zdarzenia mapa Łowicz


Metalowe granie w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się