Michał Szczepanek najlepszym tenisistą stołowym studentów I roku

Tenis stołowy, Michał Szczepanek najlepszym tenisistą stołowym studentów - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 10/12/2018 11:36
Katarzyna Gajda

Michał Szczepanek, student Politechniki Poznańskiej, a zarazem zawodnik UMKS „Księżak” Łowicz został zwycięzcą finału Ogólnopolskich Igrzysk Studentów Pierwszego Roku w tenisie stołowym.

Na przełomie listopada i grudnia w Warszawie rozegrany został finał Ogólnopolskich Igrzysk Studentów Pierwszego Roku w tenisie stołowym. Złoty medal w tych zawodach wywalczył Michał Szczepanek, zawodnik UMKS „Księżak” Łowicz. Student Politechniki Poznańskiej w finale przegrywając już 0:2, zdołał pokonać 3:2 (-10,-8,8,8,7) Michała Siwca, zawodnika LITS Meble Anders Żywiec, na co dzień studenta Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Na podium obok Michała Szczepanka (I miejsce) i Michała Siwca (II miejsce) stanął również Robert Wołowiecki (AMW Gdańsk), który zdobył III miejsce. Na czwartym miejscu uplasował się Filip Kujawa z Wielkopolskiej Szkoły Bankowości w Poznaniu.

Ogólnopolskie Igrzyska Studentów Pierwszego Roku mają na celu promocję sportu na uczelniach wśród studentów pierwszych lat, często zagubionych w nowej rzeczywistości, często szukających różnych rozwiązań na swoją akademicką przygodę ze sportem. Oferta skierowana jest nie tylko do członków sekcji AZS. Adresowana jest również do studentów i studentek pierwszego roku, którzy nie znaleźli jeszcze swojego miejsca w sekcjach.

Podstawowa zasada uczestnictwa brzmi: prawo startu mają studenci pierwszego roku, po raz pierwszy przyjęci na studia. Dla wielu jest to więc jedyna szansa na reprezentowanie swojej uczelni w zawodach sportowych. Start w Igrzyskach Studentów Pierwszego Roku poprzez powyższe ograniczenie staje się wyjątkowy, a przez to prestiżowy - tylko raz w życiu można wystartować, tylko raz w życiu można wygrać. Jest to zarazem sposób na zaprezentowanie swoich umiejętności na uczelni, a także doskonały wstęp do przyszłej współpracy w barwach swojego Klubu Uczelnianego AZS.

Michał Szczepanek najlepszym tenisistą stołowym studentów I roku komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama