Miejska Biblioteka na Bratkowicach wkrótce zamknięta

Wasze sprawy, Miejska Biblioteka Bratkowicach wkrótce zamknięta - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 26/09/2019 09:42

W związku ze zmianą siedziby Miejskiej Biblioteki im. Andrzeja Kazimierza Cebrowskiego w Łowiczu (na Bratkowicach 3a) od środy, 2 października 2019 r. nieczynna będzie wypożyczalnia dla dorosłych i czytelnia!

Zwroty książek z wypożyczalni dla dorosłych przyjmowane będą w filii dla dzieci.

Filia dla dorosłych na ul. Zduńskiej 8 pracuje bez zmian.

Ponadto na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Łowiczu, w czwartek 26 września, omawiany był projekt uchwały o zmianie lokalizacji filii biblioteki z ul. Zduńskiej do jednego z pomieszczeń po bibliotece na Bratkowicach.

Reklama

Miejska Biblioteka na Bratkowicach wkrótce zamknięta komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama