Mija termin zapisów na 38. Łowicki Półmaraton Jesieni


Portal lowicz24.eu
Autor: Mirka Czubak
12/09/2019

Lekkoatletyka Łowicz
  • 22WRZ

    Kiedy: , godzina: 11:15
    Gdzie: hala sportowa OSiR nr 1 w Łowiczu

22 września (niedziela) w Łowiczu odbędzie się 38. edycja Łowickiego Półmaratonu Jesieni. Internetowa rejestracja uczestników potrwa tylko do niedzieli (15 września). Łowickie wydarzenie wpisuje się w cykl biegów pn. „Biegnij w Łódzkie – w 80 km dookoła łódzkiego”.

Od lat na coroczny bieg ulicami miasta nad Bzurą ściągają nie tylko biegacze z regionu, ale i z całego kraju, a nawet z zagranicy. Przed rokiem w półmaratonie w Łowiczu wzięła udział rekordowa ilość osób, na starcie zameldowało się ponad pół tysiąca biegaczy. Najszybszy okazał się Kenijczyk Kosgei Mathew, który cała trasę biegu pokonał w 1:05:11.

Tradycyjnie już biegacze spotkają się na stadionie im. 10 Pułku Piechoty przy ul. Jana Pawła II 3. Stąd też wystartują, by kontynuować bieg ulicami miasta: Stanisławskiego, Bielawska, Podrzeczna, św. Floriana, Starorzecze, Browarna, Zduńska, Stary Rynek, 11 Listopada, 1 Maja, Kaliska oraz Powstańców 1863 r. Zawodnicy pokonają cztery takie pętle, łącznie 21,0975 kilometrów. Bieg wystartuje o godzinie 11:15. Kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Zapisy na Łowicki Półmaraton Jesieni prowadzone są za pośrednictwem strony internetowej https://link.do/pmaraton_rejestracja .W celu zgłoszenia należy wypełnić formularz oraz uiścić opłatę startową. Internetowe zgłoszenia potrwają do 15 września do godziny 23:59. Po tym terminie biegacze będą mogli zapisywać się jedynie w biurze półmaratonu, czyli w hali OSiR.

Więcej informacji na temat XXXVIII Łowickiego Półmaratonu Jesieni na stronie http://www.osir.lowicz.pl/

 
Mija termin zapisów na 38. Łowicki Półmaraton Jesieni - komentarze opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w Lekkoatletyka


TOP 5

Ogłoszenia

wróć

pełna wersja portalu