4°C bezchmurnie

Miniony weekend na drogach powiatu łowickiego

Wypadki i kolizje, Miniony weekend drogach powiatu łowickiego - zdjęcie, fotografia

W miniony piątek (6 lipca) na drogach powiatu łowickiego doszło do trzech kolizji. Wszystkie zdarzenia były skutkiem niezachowania bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami. Policja ujawniła także pijanego kierującego oraz zatrzymała prawo jazdy.

W piątkowe popołudnie na pasie w kierunku Poznania, autostrady A2 doszło do trzech kolizji. Na wysokości Kuczkowa (gmina Łyszkowice), 30 – letni mieszkaniec Torunia, fordem uderzył w tył leksusa. Autem podróżował 22 -letni mieszkaniec woj. zachodniopomorskiego. W okolicach Seligowa 18-letni mieszkaniec Żyrardowa, peugeotem najechał na opla. Za kierownicą drugiego z aut siedział 37- latek ze Złotowa. Z kolei w Kalenicach, 33- latek kierujący oplem, uderzył w tył volkswagena, którym kierował 36 – letni mieszkaniec Warszawy. Sprawcy piątkowych zdarzeń zostali ukarani mandatami. 

Tego samego dnia w godzinach wieczornych, łowiccy funkcjonariusze policji, zatrzymali 26 – latka, który na ulicy Poznańskiej rozpędził swoje auto do prędkości 102km/h, przekraczając tym samym dopuszczalną prędkość o 52 km/h. Mieszkańcowi Wielkopolski, za tak brawurową jazdę zostało zabrane prawo jazdy.  

7 lipca policja skontrolowała trzeźwość motorowerzysty w Kocierzewie. Okazało się, że 37-letni mieszkaniec powiatu łowickiego jest pijany. Badanie wykazało w jego organizmie 0,8 promila w wydychanym powietrzu. Kierowca odpowie za swój czyn przez sądem. Za jazdę na podwójnym gazie, grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. 

Miniony weekend na drogach powiatu łowickiego komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.