Mistrzostwa Łowicza w szachach "błyskawicznych" na rok 2012

Inne, Mistrzostwa Łowicza szachach błyskawicznych - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 06/06/2012 05:59

Tradycyjnie w pierwszy poniedziałek miesiąca odbył się kolejny już turniej "blicowców" o Mistrzostwo Łowicza na rok 2012. Przed zawodami szachiści "odwiedzili" na cmentarzu P. Zbigniewa Gajewskiego i zapalili w ciszy znicz na grobie kolegi

i przeciwnika z lat ubiegłych. Turniej czerwcowy zgromadził w świetlicy OSiR-u nr 1 tylko 10-ciu zawodników, a najlepszym okazał się dotychczasowy lider Robert Chojnowski. W bardzo tym razem wyrównanej rywalizacji zdobył on 6,5 punktu i o pół "oczka" wyprzedził Zdzisławów Orzechowskiego i Czyżaka oraz Dawida Kokołaszwili. Piąty był Łukasz Łąpieś, a szósty wicelider Andrzej Woźniak. Brakło tym razem młodzieży z Nieborowa i Zdun, co sprawiło że zawody trwały tylko 9 rund. Następny 7 turniej odbędzie się już po wakacjach - 3 września o godz. 18.00. W klasyfikacji generalnej Chojnowski minimalnie wyprzedza Woźniaka i zdecydowanie Czyżaka i Orzechowskiego, chociaż weterani nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i będą walczyć o mistrzostwo w pozostałych 4 turniejach.

 

Mistrzostwa Łowicza w szachach "błyskawicznych" na rok 2012 komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama