13°C lekkie zachmurzenie

Mistrzostwa województwa młodzików i młodziczek w Łowiczu

Tenis stołowy, Mistrzostwa województwa młodzików młodziczek Łowiczu - zdjęcie, fotografia

Bartosz Czułek i Maksymilian Mrozowicz reprezentowali Łowicz podczas Drużynowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego Młodzików/Młodziczek w tenisie stołowym.

W niedzielę, 15 kwietnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Jana Pawła II w Łowiczu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodzików/Młodziczek w tenisie stołowym oraz turniej indywidualny o awans na Mistrzostwa Polski Młodzików/Młodziczek. Ten ostatni odbędzie się w dniach 19-22 kwietnia w Drzonkowie.

Otwarcia zawodów dokonał burmistrz Krzysztof Jan Kaliński, który podarował młodym adeptom tenisa drobne łowickie gadżety. Łowicz reprezentowała drużyna młodzików UMKS „Księżak” w składzie: Czułek Bartosz i Maksymilian Mrozowicz, która ukończyła zawody na miejscach 9-15. Niestety w rozgrywkach nie wziął udziału najlepszy młodzik Miłosz Papuga.

Medaliści w poszczególnych kategoriach:

- drużyna młodzików

1. MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka (bracia Marcel i Brajan Błaszczyk)

2. LKS Omega Kleszczów (Maksymilian Zawiślak i Sebastian Dzwonek)

3. GUKS Prosna Wieruszów (Kacper Sobczak, Mateusz Walaszek i Hubert Wilk)

ULKS Moszczenica (Oskar Lipa, Kacper Latocha)

- drużyna młodziczek

1. GUKS Gorzkowice (Julita Kurmanowska, Oliwia Zawada)

2. GUKS Prosna Wieruszów (Julia Swarek, Natalia Rabiega i Jagoda Karkoszka)

3. UKS Maków (Oliwia Niedźwiadek, Kinga Machaj)

GUKS Gorzkowice II (Maria Dolot, Anna Czabańska)

-  turniej indywidualny chłopców

1-2. Oliwier Dziadak - (STS SDK MOS PONG Wieluń) – awans na Mistrzostwa Polski Młodzików

Oskar Lipa – ULKS Moszczenica - awans na Mistrzostwa Polski Młodzików

3-4. Adam Rzepecki – GUKS Gorzkowice

Kacper Sobczak (GUKS Prosna Wieruszów)

- turniej indywidualny dziewcząt

1-2.  Lulita Kurmanowska (GUKS Gorzkowice) - awans na Mistrzostwa Polski Młodziczek

Oliwia Zawada (GUKS Gorzkowice) - awans na Mistrzostwa Polski Młodziczek

3- 4. Anna Czabańska (GUKS Gorzkowice)

Maria Dolot (GUKS Gorzkowice)

Mistrzostwa województwa młodzików i młodziczek w Łowiczu komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.