MLKS Znicz Biała Piska – KS Pelikan Łowicz 2:3 (0:3)

Piłka nożna, Znicz Biała Piska Pelikan Łowicz - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 09/06/2019 10:18

W sobotę, 8 czerwca 2019 roku, zespół trenera Mykoli Dremliuka pokonał na wyjeździe gospodarzy w meczu 31. kolejki III ligi 3:2 (3:0).

Nie zawiedli się kibice Pelikana Łowicz oglądający mecz swojej drużyny z MLKS Znicz Biała Piska.

Rewelacyjna okazała się pierwsza połowa w wykonaniu Pelikana, która zadecydowała o sukcesie zespołu. Już w 2. minucie spotkania padł pierwszy, celny strzał Roberta Kowalczyka. Dziesięć minut później przewagę podwyższył Michał Żółtowski, a po kolejnych jedenastu trzecią bramkę strzelił Kamil Nowicki. Do przerwy sytuacja nie uległa zmianie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0 dla Ptaków.

Niestety druga połowa należała już do gospodarzy. Siedem minut po rozpoczęciu Znicz zdobył pierwszą bramkę, a niecałe pięć minut później następną. Przewaga biało-zielonych szybko topniała.

Ostatecznie Pelikan utrzymał swoje prowadzenie i zwyciężył jedną bramką, pokonując Znicz 3:2.