Młodzież II LO z wizytą w PUP i ZK

Edukacja, Młodzież wizytą - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 15/11/2016 16:14

Uczniowie klasy trzeciej II Liceum Ogólnokształcącego w Łowiczu spotkali się z doradcą zawodowym, który przygotowywał młodzież do wejścia na rynek pracy. Z kolei ich młodsi koledzy wzięli udział w warsztatach profilaktycznych w Zakładzie Karnym.Petentami Centrum Aktywizacji Zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy w Łowiczu byli wczoraj uczniowie trzeciej klasy II LO, którzy spotkali się z doradcą zawodowym Magdaleną Owczarek. Urzędniczka przez dwie godziny lekcyjne przygotowywała młodzież do wejścia na rynek pracy.

Podczas spotkania uczniowie określić musieli swoje talenty i zainteresowania zawodowe, badali predyspozycje zawodowe z uwzględnieniem potrzeb środowiska, planowali karierę i dalsze ścieżki kształcenia oraz poznawali rynek pracy oraz instrumenty adresowane do absolwentów szkół ponadgimnazjalnych.

Z kolei uczniowie klasy pierwszej wzięli udział w warsztatach profilaktycznych w łowickiej jednostce penitencjarnej. Spotkanie odbyło się z osadzonymi Zakładu Karnego przebywającymi na oddziale terapeutycznym oraz z kierownikiem oddziału Dariuszem Wiśniewskim.

Celem warsztatów było uświadomienie młodzieży o konsekwencjach niewłaściwych wyborów oraz konsekwencjach wynikających z zażywania narkotyków, środków psychoaktywnych czy nadużywania alkoholu. Warsztaty te są jednym z elementów prowadzonych działań profilaktycznych przez pedagoga szkolnego Beatę Kunikowską.

Młodzież II LO z wizytą w PUP i ZK komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama