Młodzież z ZSP nr 1 na targach Warsaw Moto Show 2016

Edukacja, Młodzież targach Warsaw - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 22/11/2016 19:41

Uczniowie łowickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 uczestniczyli w ostatni piątek (18 listopada) w targach Warsaw Moto Show 2016. Dla pasjonatów motoryzacji była to wyjątkowa atrakcja.

 

 

Na wycieczkę do podwarszawskiego Nadarzyna udali się uczniowie klas drugich i trzecich technikum kształcącego w zawodach technik mechatronik, technik mechanik i technik pojazdów samochodowych.

Po raz pierwszy w Polsce można było zobaczyć takie marki jak Ferrari GTC4 LUSSO, najnowsze wcielenie wyścigowego Porsche 911 GT3 R oraz niezawodny Land Rover Discovery. Podczas targów pokazano też premierowy model Kia Rio, a w strefie Eko marki Infiniti, Mercedes, Tesla, BMW, Nissan, MPX4 i Chatenet zaprezentowały swoje najnowsze rozwiązania ekologiczne.

W wyjątkowej „Strefie Kobiet w Motorsporcie” uczniowie podziwiali osiągnięcia najlepszych reprezentantek w takich dyscyplinach jak: cross, stunt, drift, wyścigi płaskie, wyścigi górskie, rajdy płaskie i terenowe. Młodzież mogła zobaczyć również około stu zabytkowych pojazdów, stanowiących prawdziwe perełki PRL-u.

Wyjazd na targi motoryzacyjne był kolejną inicjatywą nauczycieli przedmiotów zawodowych podjętą w celu uatrakcyjnienia i wzbogacenia zajęć w ZSP nr 1. Uczniami podczas wycieczki opiekowali się nauczyciele Justyna Grzywacz-Ciupińska i Jan Cywiński.

Młodzież z ZSP nr 1 na targach Warsaw Moto Show 2016 komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama