Młodzież ze Zduńskiej Dąbrowy kontynuuje piękną tradycję

Edukacja, Młodzież Zduńskiej Dąbrowy kontynuuje piękną tradycję - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Portal lowicz24.eu 23/12/2016 13:59

Po raz piętnasty społeczność Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie zorganizowała spotkanie wigilijne dla wychowanków gostynińskiego domu dziecka.

 

 

Tegoroczna wigilia dla dzieci z Powiatowego Zespołu Opiekuńczo-Wychowawczego w Gostyninie odbyła się w środę (21 grudnia). Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. poseł na Sejm RP Paweł Bejda i wiceprezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Cezary Dzierżek.

- Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas, w którym wszyscy stajemy się sobie bliżsi, a pamięć i chęć niesienia pomocy innym stają się wyznacznikami postępowania wobec bliźnich zgodnych z chrześcijańską etyką oraz wrażliwością - podkreśla Zofia Rosa, wicedyrektor ZSCKR. Szkoła od wielu lat hołduje takim wartościom oraz tradycjom.

Podopieczni gostynińskiej placówki obejrzeli jasełka w wykonaniu uczniów szkoły ze Zduńskiej Dąbrowy. Młodzież przygotowywała się do występu pod kierunkiem wychowawców z internatu, Sylwii Jabłońskiej i Kingi Dzik. - Piękne dekoracje, bajeczne kostiumy, barwne postacie oraz wymyślne układy taneczne okraszone nastrojowymi pieśniami świątecznymi wzbudziły wśród naszych milusińskich wiele uśmiechu, ale i zadumy nad istotą świąt Bożego Narodzenia - uważa Zofia Rosa.

Po jasełkach przyszedł czas na wspólną wieczerzę, śpiewanie kolęd, dzielenie się opłatkiem oraz odwiedziny świętego Mikołaja.

Młodzież ze Zduńskiej Dąbrowy kontynuuje piękną tradycję komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama