Monopoly FOLK. Firma Folkstar wydała kultową grę planszową na 10-lecie istnienia

Gospodarka, Monopoly Firma Folkstar wydała kultową planszową lecie istnienia - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 14/11/2019 10:20
Martyna Czekalska

Łowicka firma Folkstar wypuściła na rynek specjalną, limitowaną wersję gry planszowej Monopoly FOLK.

Zaprojektowana przez Folkstar planszówka to oryginalna gra Monopoly na licencji Hasbro. Została wydana z okazji 10. rocznicy powstania łowickiej firmy.

- Monopoly Folk to nie tylko świetna zabawa, ale i lekcja polskiego folkloru. Folkowa wersja tej popularnej gry planszowej to edukacyjna wycieczka po regionach Polski słynących ze swojej sztuki ludowej i rękodzieła – czytamy na stronie internetowej Folkstar.

Uczestnicy zabawy mogą kupować muzea i skanseny, odwiedzić pracownię wycinanek w Łowiczu, lepić garnki u garncarza w Bolimowie lub zatańczyć na festiwalu góralskim w Zakopanem. Zamiast hoteli można stawiać chaty i zajazdy oraz kupować młyny wodne i remizy strażackie.

Gra dostępna jest w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym Folkstar.

Fot. folkstar.pl

Monopoly FOLK. Firma Folkstar wydała kultową grę planszową na 10-lecie istnienia komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama