Mszczonów przyjazny dla łowickich Kogutów

Inne, Mszczonów przyjazny łowickich Kogutów - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal lowicz24.eu 05/03/2019 16:12

W niedzielę, 3 marca 2019 roku, łowiccy miłośnicy hokeja, uprawiający amatorsko tę dyscyplinę, postanowili w tym sezonie po raz kolejny sprawdzić się w amatorskich rozgrywkach. Nasz zespół pojechał na lodowisko Kompleksu Basenów Termalnych Termy Mszczonów, gdzie odbyły się VIII Amatorskie Mistrzostwa w Hokeju na Lodzie o Puchar Dyrektora OSiR Mszczonów.

Nazwa drużyny nawiązuje do folkloru – Koguty Łowicz, a jej skład to: Jacek Walczak  – Wojciech Pietrzak (senior drużyny, 2 bramki w turnieju), Krzysztof Gajda (1), Marcin Bieguszewski (1), Tomasz Niedziela i Michał Przybył. Nasi zawodnicy w Mszczonowie rozegrali 5 pojedynków. Dwa mecze wygrali, dwa zremisowali i jeden przegrali. Ten wynik dał im 5-6. miejsce w gronie 12 zespołów.

Mecze rozpoczęły się o godz. 10.00 a zespoły podzielono na dwie grupy. W każdej z grup rozegrano po piętnaście spotkań systemem „każdy z każdym”. Koguty zagrały w grupie B i zajęły 3. lokatę, co nie dało im awansu do półfinałów.

Łowiczanie, aby prezentować dobry poziom, przygotowali się do tych zawodów już od listopada. Spotykali się na lodowisku w Sochaczewie dwa razy w tygodniu.

– Poziom zawodów był dobry i myślę, że nasz wynik jest przyzwoity. Muszę jednak przyznać, że turniej był bardzo wyczerpujący. Najgorsze było oczekiwanie na kolejne mecze. W tych przerwach można było zdjąć sprzęt, a potem znów trzeba było wiązać łyżwy i na lód. Cały dzień spędziliśmy na tej imprezie, ale to jest nasze hobby – skomentował kapitan Kogutów Gajda. 

Impreza w Mszczonowie cieszy się co raz większą popularnością. Zjeżdżają się drużyny hokejowe z całego kraju. Po raz pierwszy  zagrali zawodnicy z Suchedniowa (woj. świętokrzyskie), Jastrzębia Zdrój (woj. śląskie) i właśnie z Łowicza (woj. łódzkie). Co roku grają w niej reprezentanci Zgierza, Grodziska Mazowieckiego, Radziejowic, Skierniewic, Milanówka czy Tarczyna.

Końcowa tabela grupy A:

1. Jeże I Zgierz 5 11 18-7
2. Orły Grodzisk Mazowiecki 5 10 12-6
3. Kaczory Radziejowice 5   9 14-9
4. Kojoty Suchedniów 5   7 11-13
5. Jeże II Zgierz 5   4   5-14
6. Raki Skierniewice 5   1   3-14

Końcowa tabela grupy B:

1. Diabły Grabce 5 15 11-2
2. Granatowi Milanówek 5   8   5-2
3. Koguty Łowicz 5   8   4-4
4. Wydry Tarczyn 5   7   7-9
5. Silesia Bulls Jastrzębie Zdrój 5   3   8-12
6. Wydry Komorniki 5   1   5-11

Mecze półfinałowe:
Jeże Zgierz – Granatowi Milanówek 5:0
Diabły Grabce – Orły Grodzisk Mazowiecki 0:0, w rzutach karnych 1:2.

Mecz o 3. miejsce:
Granatowi Milanówek – Diabły Grabce 0:1

Mecz o 1. miejsce:
Jeże I Zgierz – Orły Grodzisk Mazowiecki 3:1

1. Jeże I Zgierz
2. Orły Grodzisk Mazowiecki
3. Diabły Grabce
4. Granatowi Milanówek
5. Kaczory Radziejowice
    Koguty Łowicz
7. Kojoty Suchedniów
    Wydry Tarczyn
9. Jeże II Zgierz
    Silesia Bulls Jastrzębie Zdrój
11. Wydry Komorniki
     Raki Skierniewice

 

Mszczonów przyjazny dla łowickich Kogutów komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama