13°C bezchmurnie

Muniek Staszczyk i przyjaciele w Łowiczu

Kiedy: 2018-10-12 , godzina: 19:00 | Gdzie: Kino Fenix w Łowiczu

12 października w kinie Fenix odbędzie się koncert Muniek i Przyjaciele, który zainauguruje 23. sezon Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Bez Nazwy”. Bilety można nabyć w kasie kina lub w internecie.

„Muniek i Przyjaciele” to akustyczna odsłona koncertów w wykonaniu Muńka Staszczyka. Liderowi formacji T.Love towarzyszyć będą Cezariusz Kosman oraz Janek „Jahlove” Pęczak na gitarach akustycznych.

Jak mówi Muniek Staszczyk, program koncertów będzie wypadkową jego różnych projektów artystycznych, zarówno z repertuaru zespołu T.Love, jak i działań solowych. Nie zabraknie nowych pomysłów.

Łowicz jest jednym z miast, które muzycy odwiedzą podczas jesiennej trasy koncertowej. Październikowy koncert współzałożyciela i lidera T.Love będzie jednym z wydarzeń inaugurujących 23. sezon DKF „Bez Nazwy” działającego przy Łowickim Ośrodku Kultury.

Koncert odbędzie się 12 października (piątek) o godzinie 19 w sali kina Fenix. Bilety do nabycia w kasie kina oraz on-line na stronie ŁOK w cenie 40 złotych (do końca września). Od 1 października za wejściówkę zapłacimy 50 zł.

Liczba miejsc ograniczona, dlatego nie warto zwlekać z kupnem biletu.

Muniek Staszczyk i przyjaciele w Łowiczu komentarze opinie

  • Adam Kowalski 2018-08-24 12:44:23

    wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/z882hme Od pół roku mówią, że prowadzone jest wznowione śledztwo. Mniej więcej ze skutkiem takim, że zalinkowany artykuł przestał być widoczny w wyszukiwarce google i tyle. Zanosi się, że jak od 23 lat sprawa będzie tak czy inaczej wykolejona i zamieciona.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.


Ostatnie video - filmy na Lowicz24.eu