Muzycznie przywitają wiosnę

Koncerty, Muzycznie przywitają wiosnę - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 22/03/2019 14:18
Mirka Czubak
MAR 24
Muzeum w Łowiczu godz: 10:30

Centrum Edukacji Muzycznej zaprasza na koncert na powitanie wiosny, który odbędzie się 24 marca w sali barokowej Muzeum w Łowiczu.

Koncert wychowanków Centrum Edukacji Muzycznej w Łowiczu odbędzie się już w najbliższą niedziele ( 24 marca) w sali barokowej łowickiego Muzeum. Spotkanie organizowane z okazji rozpoczynającej się wiosny otworzy pierwsza część koncertu o godzinie 10:30, podczas której zaprezentują się najmłodsi uczniowie. Kolejna część koncertu rozpocznie się natomiast w samo południe.

Podczas spotkania nie zabraknie dobrego humoru i znanych utworów, które przywołują na myśl wiosnę. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 

Muzycznie przywitają wiosnę komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama