Na terenie łowickiego szpitala przybędzie miejsc postojowych

Szpital i opieka społeczna, terenie łowickiego szpitala przybędzie miejsc postojowych - zdjęcie, fotografia
 • Fotka nr 0 z 5
 • Fotka nr 1 z 5
 • Fotka nr 2 z 5
 • Fotka nr 3 z 5
 • Fotka nr 4 z 5
Portal lowicz24.eu 17/06/2019 14:11
Martyna Czekalska

Na terenie Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łowiczu trwa przygotowywanie nowych miejsc postojowych dla zmotoryzowanych osób odwiedzających placówkę. Przybędzie około 20 bezpłatnych stanowisk.

- Wokół ZOZ-u jest deficyt parkingów i z tego względu dyrekcja podjęła decyzję o przygotowanie takiego miejsca – wyjaśnia Bogumił Makowski, specjalista ds. promocji w łowickim szpitalu.

Jak dodaje, teren przyszłego placu postojowego został już oczyszczony z krzewów i drzew samosiejek, aktualnie trwa jego korytowanie, aby można było go utwardzić.

Teren, mimo dokonanych cięć zieleni, będzie nadal zacieniony. Zdecydowano, aby nie usuwać dorodnych drzew. - Ich wycięcie nie spowodowałoby znacznego zwiększenia liczby miejsc postojowych dla samochodów, natomiast pozostawienie jest zdecydowanie korzystne dla środowiska - przyznaje Makowski.

Po zakończeniu prac przybędzie około 20 miejsc dla samochodów. 

Reklama

Na terenie łowickiego szpitala przybędzie miejsc postojowych komentarze opinie

 • szopen - niezalogowany 2019-06-17 19:37:02

  Proponuje szpital przerobić na hotel dla pracowników ze wschodu. Bo w nim nie leczą. To taka przejściówka . Albo do innego miasta albo do piachu .

 • Gość - niezalogowany 2019-06-17 22:57:44

  Ja proponuję zrobić płatny parking i skończy się problem braku miejsc postojowych.

 • gość 2019-06-17 23:08:58

  Szpitale mają to do siebie, że czasem ludzie w nich umierają, ale zwykle większość jest leczona z dobrym skutkiem. Warto pamiętać o takich proporcjach zanim wyda się tak durną opinię.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama