Na trasie poznańskiej znów było niebezpiecznie

Kronika policyjna, trasie poznańskiej znów było niebezpiecznie - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 08/12/2016 13:19

Dwoje pasażerów mercedesa, kobieta i mężczyzna, zostało rannych w wypadku drogowym na drodze krajowej nr 92 w Popowie. Poszkodowani to obywatele Rumunii.

 

 

 

Do wypadku z udziałem ciężarowego MAN-a i dostawczego mercedesa doszło dziś (8 grudnia) przed godziną 6. - Wyjaśniamy okoliczności i przyczyny zdarzenia - informuje podkom. Urszula Szymczak, rzecznik łowickiej policji. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący tirem wykonywał na skrzyżowaniu manewr zawracania.

Ciężarówką podróżował 62-letni łowiczanin, natomiast mercedesem 22-letni obywatel Rumunii. Na skutek zdarzenia do szpitali w Sochaczewie i Łowiczu zostali przewiezieni pasażerowie mercedesa, kobieta i mężczyzna. Oboje są rodakami 22-latka.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i dokonali oględzin. W ramach policyjnego postępowania przesłuchani zostaną świadkowie czwartkowego wypadku.

Wczoraj przed godziną 16 doszło również do kolizji drogowej na ul. Poznańskiej w Łowiczu, gdzie zderzyły się skoda i seat. Za niezachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami mandatem ukarano kierującego skodą 33-latka z powiatu łowickiego. Zarówno sprawca, jak i jadący seatem 18-latek z powiatu łęczyckiego, byli trzeźwi.

Na trasie poznańskiej znów było niebezpiecznie komentarze opinie

  • Mały - niezalogowany 2016-12-09 05:02:05

    Czy w XXI wieku musza wyć syreny na wieżach o piątej rano?

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama